Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Зеленський про будівництво лукодрому у Чернівцях: Дуже хотілося, щоб ваш міський голова теж підключився

Орієнтовний бюджет будівництва сучасного стадіону для стрільби з лука становить 43 млн грн

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації звернувся до Володимира Зеленського з проханням, щоб держава віднайшла кошти на сучасний стадіон для стрільби з лука, оскільки саме цей вид спорту у Чернівецькій області має олімпійців, чемпіонів Європи та світу. Про це сьогодні, 8 липня, під час свого робочого візиту до Чернівецької області розповів президент України Володимир Зеленський.

Для нас цей об’єкт дуже важливий в рамках нашої нової програми спортивні «магніти». Ми в кожну область звертались з проханням виділити ті види спорту, в яких є олімпійці, є історія розвитку тієї чи іншої школи, є досягнення і найголовніше школа з тренерами. Тому що можна вкладати кошти в будівлі, але якщо немає тих хто може навчити дітей ставати великим спортсменами, без цього нічого не буде, - розповів Зеленський.

Орієнтовний бюджет будівництва лукодрому – 43 млн грн. Наразі вже є проектно-кошторисна документація та ділянка, де можна збудувати комплекс.

Глава держави наголосив, що держава буде намагатись знайти кошти для будівництва лукодрому. У той же час президент висловив сподівання, що до будівництва такого важливого спортивного об’єкту долучиться і міський голова Чернівців Олексій Каспрук.

Дуже хотілося щоб ваш міський голова теж підключився і знайшов хоча б щось, і було би швидше, - зазначив президент України.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж