Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині без газопостачання досі 15 населених пунктів та понад 6 тисяч абонентів

Населені пункти знаходяться у Вижницькому районі Паводок на Буковині пошкодив 35 газопроводів – це підземні та наземні мережі, а також газогін, що проходить через річку Черемош. Через наслідки негоди чимало користувачів залишилися без газу. Коли абонентам відновлять газопостачання розпові у програмі "Після новин" на телеканалі "Чернівецький промінь" голова правління АТ «Чернівцігаз»  Віктор Горда.
 
Вже не один рік ми зіштовхуємо із тою проблемою, що у разі підняття гірських рік та великої кількості опадів ми отримуємо дуже серйозні проблеми щодо всієї інфраструктури. У цьому році майже 500 працівників у цілодобовому режимі виконували завдання щодо локалізації даної проблеми. На разі місто Чернівці повністю постачається природній газ, - розповідає Віктор Горда.

 
Також голова правління зазначає, що загалом проблеми були у Вижницькому районі: два зруйновані переходи через гірські річки один із цих переходів належить «Укрнацгазу» і коли буде відновлено, то це від них залежить, а це 6 населених пунктів – 3 тисячі 600 абонентів
 
В аварійному стані знаходиться перехід Джурів – Банилів – цей перехід належить державі, але ми його експлуатуємо. 9 населених пунктів відключені від водопостачання – це майже 2 тисячі 800 абонентів. Жодної копійки ми на даний момент не отримали, щоб відновити державне майно, - зазначає голова правління АТ "Чернівцігаз".
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж