Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

З усіх обласних центрів України у Чернівцях найгірші дороги, - Василь Продан

Секретар Чернівецької міської ради прокоментував акцію протесту щодо зруйнованих доріг у місті

Сьогодні у Чернівцях об 11 годині мала розпочатись акція протесту. Обурені бездіяльністю міського голови Олексія Каспрука та жахливим станом доріг у місті чернівчани, анонсували принести під стіни Ратуші автомобільні шини. Але за пів години до початку акції анонім повідомив про замінування будівлі міської ради, таким чином спробувавши зірвати проведення акції.

Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан, під час прямої трансляції на телеканалі «Чернівецький промінь» прокоментував акцію протесту.

На його думку, чернівчани дуже довго чекали з проведенням таких акцій, адже Олексій Каспрук вже 7 років очолює місто, а те, що він не здатен відремонтувати міські дороги стало зрозуміло значно раніше.

«Вже 7 рік як місто очолює Олексій Каспрук. Але вже на 2-3 рік було зрозуміло, що він не здатен робити дороги. І на сьогодні з усіх обласних центрів у нас найгірші дороги.

Депутати виділили цього року 80 мільйонів гривень на ремонт доріг, але на сьогодні використано лише 6% коштів.

Коли міського голови не було, через відсторонення з посади, розпочали активно робити ремонт доріг у місті. Каспрука поновили, ремонтні роботи знову зупинились», - зазначив Василь Продан

За словами секретаря міськради, щоб змінити ситуацію у місті, потрібно восени на виборах правильно обрати міського голову.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж