Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Місто, яке нам залишає Каспрук... Чернівці у смітті

У мерії проблему не помічають

У цьому році Чернівці буквально потонули у смітті. Проте мало хто знає, що проблема насправді створена штучно, і до цього доклали люди із кола міського голови Олексія Каспрука.

Саме цілеспрямований зрив тендерів на прибирання міста «людьми Каспрука», за дивним збігом, став причиною звільнення директора ДЖКГ Володимира Бешлея. І якщо це була справжня мета мера, то чернівчани дуже дорого заплатили за нічим не підтверджені амбіції і політичні ігри мера.

Але після звільнення Бешлея і переведення в ДЖКГ «зручного» Сергія Обшанського, ситуація у місті з прибиранням сміття лише погіршилась.

На вулицях Чернівців справжній безлад. Місто потопає у смітті, а переповнені урни, неприбрані тротуари стали вже нормою для Чернівців.

Проте у мерії проблему чи то не помічають, чи то бракує фаховості її вирішити.

Довідка: Телеканал «Чернівецький промінь» започаткував серію відео під загальною назвою «Місто, яке нам залишає Каспрук…». У коротких відео, з різних куточків міста, журналісти показують, які наслідки для Чернівців мало 6-річне перебування на посаді міського голови Олексія Каспрука і в якому стані воно перейде після виборів восени наступному меру.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж