Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецька ОДА виділить кошти на реставрацію приймальних відділень у 5 лікарнях області

На ремонт приміщень витратять 40 мільйонів гривень
Приймальні відділення п’яти лікарень області вже найближчим часом реконструюють та забезпечать потужним діагностичним обладнанням, про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Такі зміни на медичні заклади очікують у рамках зініційованої Президентом України Володимиром Зеленським програми «Велике Будівництво». Як розповіли заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак та директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Олег Чорний, на ремонт приміщень витратять 40 мільйонів гривень.

– Маємо невеликий запас коштів, за допомогою якого хочемо підготуватися до можливого спалаху коронавірусу восени. Плануємо, зокрема, осучаснити реанімаційне відділення обласної клінічної лікарні, збудувавши у цьому закладі кисневу станцію, – повідомила Наталія Гусак.


Крім того, обласна лікарня та лікарня швидкої медичної допомоги отримають ангіографи, комп’ютерні та магнітно-резонансні томографи. Аналогічні комплекти обладнання, окрім ангіографа, встановлять також у Сокирянській, Вижницькій та Сторожинецькій ЦРЛ. 

Також найближчим часом придбають додаткове обладнання для перинатального центру, кошти для цього передбачили ще на початку року. Реконструкції потребує і обласна дитяча лікарня. Наразі необхідну проєктно-кошторисну документацію вже виготовили, тож шукатимуть гроші на ремонт.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно