Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

В «Укрзалізниці» обговорили можливість запуску швидкісного потягу Київ-Чернівці

Це питання обговорювали під час візиту Володимира Зеленського на Буковину

В «Укрзалізниці» розпочали вивчення питання, яке піднімалось на зустрічі Президента України Володимира Зеленського з бізнесменами Буковини під час офіційного візиту глави держави до Чернівців. Мова йде про відкриття швидкісного пасажирського руху Київ-Чернівці. Для цього б мали побудувати окремої гілку залізниці, яка дозволить поїзду на столицю оминати заїзду у Молдову. Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук написав в.о. члена правління Укрзалізниці Роман Веприцький.

За ініціативи народного депутата Георгія Мазурашу в «Укрзалізниці» сьогодні провели спільну нараду з представниками інвесторів які готові до діалогу щодо розвитку таких напрямків як електрофікація ділянок Кам'янець-Подільський-Чернівці та Чернівці- Вадул-Сірет і відкриття швидкісного пасажирського руху Київ-Чернівці. 

Розвиток інфраструктури регіонів це розвиток України в цілому. За ініціативи народного депутата Георгія Мазурашу від Чернівецької області провели спільну нараду з представниками інвесторів, які готові до діалогу щодо розвитку таких напрямків на залізниці:
- будівництва сухого порту на ст. Вадул - Сірет,
- електрофікації ділянок Кам'янець-Подільський-Чернівці, Чернівці- Вадул-Сірет,
- збільшення пропускної спроможності ділянки Гречани-Кам'янець-Подільський,
- відкриття швидкісного пасажирського руху Київ-Чернівці.
Багато треба з’єднати речей, які не з’єднуються для реалізації цих амбітних проектів, але бажаючий шукає можливості, а не бажаючий причини, - написав Роман Веприцький

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж