Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Сторожинеччині відремонтують дороги місцевого значення на умовах нової кредитної програми

Обласні державні адміністрації зможуть залучати кредитні кошти на ремонт доріг місцевого значення Президент України Володимир Зеленський підписав закон, згідно з яким обласні державні адміністрації у 2020 році зможуть залучати кредитні кошти на ремонт доріг місцевого значення. Над реалізацією такого проєкту наразі працюють на Буковині. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької обласної державної адімінстрації/

Зокрема, начальник Управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької ОДА Іван Микитюк разом із депутатами обласної ради Світланою Фочук та Василем Любимським, а також представниками місцевого самоврядування проінспектував шляхи на Сторожинеччині, які планують відремонтувати за рахунок державної позики. 

Ідеться про відрізки доріг «Михальча – Спаська», «Глибока – Будинець – Банилів-Підгірний», ділянку від сільської ради до школи в селі Їжівці, а також частину дороги в Красноїльську. 

Згідно програми, можна відремонтувати по п’ять кілометрових доріг місцевого значення в кожному районі. Ми замовляємо  проєктно-кошторисну документацію та  експертизу й оголошуємо тендер. Ремонт виконуватиметься за кредитні гроші, а також п’ять відсотків інвестують громади. Але проєкт ми зможемо реалізувати лише за умови, що нашу пропозицію підтримають  на сесії депутати Чернівецької обласної ради, – зазначив Іван Микитюк.


Також вони оглянули міст через річку Сірет у Сторожинці, який ще 2010 році зруйнувала повінь. Наразі цей довгобуд включено до переліку об’єктів будівництва, які у 2020 році фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету. Проєктно-кошторисну документацію зараз корегують. Опісля ж оголосять тендер на спорудження мосту.

На Сторожинеччині відремонтують дороги місцевого значення на умовах нової кредитної програми

 

На Сторожинеччині відремонтують дороги місцевого значення на умовах нової кредитної програми

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж