Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Президент України за власні кошти зведе пам‘ятник Леоніду Каденюку

Архітектурний проєкт монумента вже є, його розробила родина космонавта самостійно
Президент Володимир Зеленський долучиться до створення пам’ятника першому космонавту незалежної України, Герою України Леоніду Каденюку. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Славетна постать Леоніда Каденюка назавжди вписала нашу країну в історію дослідження космосу та зміцнила міжнародний авторитет держави. На похованні Леоніда Костянтиновича було чимало політиків найвищого рівня, та ніхто з них не спромігся вирішити питання належного вшанування пам’яті великого українця. Таке ставлення до власних героїв з боку держави є неприпустимим. Ми це змінимо, - сказав Зеленський. 

Ще 28 січня, у день народження Каденюка, президент доручив уряду вирішити питання фінансування меморіалу.
 
Однак, як зазначає пресслужба президента, наявний у чинному законодавстві механізм є досить забюрократизованим, а отже, може затягнути процес створення пам’ятника за державний кошт на декілька років.

Ми не можемо і не будемо чекати ще два, три або чотири роки, щоб на могилі Героя України нарешті з'явився пам’ятник. Ми зробимо це за особисті кошти, - сказав Зеленський.

Архітектурний проєкт монумента вже є, його розробила родина космонавта самостійно. Для збору коштів на встановлення пам’ятника родина також створила власну громадську організацію та благодійний фонд.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж