Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Безкоштовну реабілітацію пройшли 52 маленьких буковинці з інвалідністю

Реабілітаційні заходи можуть надаватися як у стаціонарі, так і амбулаторно
На Буковині 52 дитини з інвалідністю пройшли безкоштовну реабілітацію в обраних батьками установах. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Для цих потреб 2020 року в область спрямовано 2,4 мільйона гривень. Вартість реабілітаційних заходів визначається для кожної дитини окремо відповідно до індивідуальної програми.

Однак, для дітей, які за більшістю основних категорій життєдіяльності мають обмеження I та II ступеня, ціна оздоровчої програми не повинна перевищувати 16 тисяч гривень, III ступеня – 25 тисяч гривень.

Гранична вартість реабілітаційних заходів для однієї дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I, II, III ступеня, збільшується на 50 відсотків для кожного ступеня.

Реабілітаційні заходи можуть надаватися як у стаціонарі, так і амбулаторно. Перелік реабілітаційних установ оприлюднюється на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж