Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

До ТОП-50 Global Teacher Prize Ukraine 2020 потрапили дві вчительки з Буковини

У 2017 році переможцем освітянського "Оскару" ставав вчитель з Чернівців Пауль Пшенічка

Global Teacher Prize Ukraine — це щорічна національна премія, місія якої — підкреслити важливість педагогів в Україні. Адже вчителі важливі від найменшого селища до найбільшого мегаполіса. Одним із переможців минулих років вчитель з Чернівців Пауль Пшенічка, який був визнаний найкращим вчителем 2017 року.

Днями «Освіторія» оголосила ТОП-50 найкращих вчителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine 2020. До 50-ки найкращих потрапили дві вчительки з Чернівецької області. Олеся Кирилюк з Шипинців та Маріанна Климчук з села Долішній Шепіт.

Олеся Кирилюк

Населений пункт: село Шипинці Чернівецької області

Навчальний заклад: Шипинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Предмет: Основи здоров’я, Хімія

Олеся розробила програму факультативу «Молодь обирає здоров’я» для учнів 10–11-х класів з метою надання інформації про моделі виходу з надзвичайних ситуацій. На додаток до цього вона створила збірник блок-схем «Школа виживання». Олеся є кураторкою клубу «Я — європеєць», мета якого — сформувати одну з ключових компетенцій — підприємливість. Вона регулярно отримує зворотний зв’язок від своїх учнів та вчить їх висловлювати свою думку.

«Я вчу своїх учнів насолоджуватися життям, бути щасливими — мені це вдається. Я — оптимістка, зі мною завжди трапляються пригоди. Я знаю, щоб досягти успіху мені треба працювати і бути собою», - зазначила Олеся Кирилюк.

Маріанна Климчук

Населений пункт: село Долішній Шепіт Чернівецької області

Навчальний заклад: Долішньошепітський НВК

Предмет: Англійська мова, Музичне мистецтво

Маріанна стажувалася в американській школі, звідки перейняла деякі інноваційні методики. Зокрема, peer teaching (коли сильні учні у групах навчають своїх однокласників мови), опитування за стіками (кавові стіки з написаними іменами учнів, які використовуються для поділу на пари). Також вчителька веде власний блог. За ініціативи Go Global залучала учнів школи до онлайн-спілкування з послами Норвегії, Бельгії та Австрії в Україні.

«Вже тепер, у старшому віці, я зрозуміла, що найкращий показник роботи вчителя — це людяність його учнів», - розповіла Маріанна Климчук.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж