Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині поліція попереджає про обмеження у «червоній» зоні

Вказані епідемічні рівні встановили строком на 14 днів
Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з понеділка, 24 серпня, на Буковині діятимуть нові правила адаптивного карантину, про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Співробітники поліції спільно з іншими уповноваженими контролюючими органами перевірятимуть дотримання обмежувальних заходів громадянами та суб’єктами господарювання. Прохання з розумінням ставитися до вимушених обмежень та не наражати на небезпеку себе й оточуючих.

Зокрема, з 24 серпня «червоний» рівень епідемічної небезпеки встановлено на території Чернівців, Заставнівського та Кіцманського районів. Решта території Чернівецької області належатиме до «помаранчевої» зони. Вказані епідемічні рівні встановлено строком на 14 днів.

Нагадуємо, що під час карантину забороняється:

перебувати в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту (респіраторів або захисних масок), що закривають ніс і рот;
самовільно залишати місця самоізоляції чи обсервації;
перебувати на вулиці без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус.

У населених пунктах з «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки діють такі обмеження:

в масових заходах можуть брати участь до 100 осіб і не більше 1 особи на 20 квадратних метрів;
під час перевезення пасажирів їх кількість не повинна перевищувати кількості місць для сидіння;
заборона діяльності спортзалів; фітнес-центрів; закладів, що надають послуги з розміщення (крім готелів); дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;
розважальні та заклади громадського харчування можуть працювати лише з 7:00 до 24:00 (виключення – заклади, що видають замовлення на виніс або здійснюють адресну доставку).

На території з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки до обмежень «помаранчевої» зони додаються заборони:

пасажирських перевезень в громадському транспорті;
відвідування навчальних закладів здобувачами освіти;
приймання відвідувачів у закладах культури, громадського харчування, торговельно-розважальних центрів, торговельного та побутового обслуговування населення. Виключенням є торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами, ветеринарними препаратами, кормами, насінням і добривами.

Також в зоні «червоного» рівня епідемічної небезпеки дозволено банківську та страхову діяльність, медичну і ветеринарну практику, роботу автозаправок, технічне обслуговування транспортних засобів, ремонт комп’ютерів, побутової техніки і надання поштових послуг.

Вказані епідемічні рівні встановлено строком на 14 днів. Поліція закликає громадян і суб’єктів господарювання неухильно дотримуватися карантинних заходів, встановлених відповідно до наявного рівня епідемічної небезпеки.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж