Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

В Івано-Франківську через карантин продовжили шкільні канікули


Міська влада відмовилась від дистанційного навчання в «червоній зоні»

В сусідньому Івано-Франківську через карантин продовжили шкільні канікули. Про це сьогодні заявив івано-франківський міський голова Руслан Марцінків.

«Ми оголошуємо канікули в школах. З 1 по 11 вересня будуть канікули, а не дистанційне навчання», — заявив мер Івано-Франківська.

Влада міста також оскаржить у суді постанову Кабінету міністрів про внесення Івано-Франківська у так звану «червону зону».

Нагадаємо, в Чернівцях навчання у школах та університетах 1 вересня розпочнеться дистанційно, а дитячі садки залишаться закритими до 14 вересня. Таке рішення «заради здоров’я дітей» прийняло керівництво всіх навчальних закладів.

Раніше секретар Чернівецької міської ради Василь Продан порівняв дистанційне навчання зі «сніданком по телефону».

«Діти деградують, знаходячись вдома. Батьки не можуть організувати своє життя і заробітки, коли знають, що їм немає з ким залишити дітей», — обурився посадовець на сесії міської ради 27 серпня.

У свою чергу, мер Івано-Франківська Марцінків різко розкритикував дії Міністерства охорони здоров’я: «Вони там в Києві сидять й всяку фігню пишуть. Ми повинні запускати життя, інакше дійдемо до того, що люди не матимуть копійки в кишені».
скачать dle 10.5фильмы бесплатно