Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Ми показуємо дітям, що гаджети це не тільки розваги, а ще й пізнавальний ресурс, - Надія Періус про дистанційне навчання

Є можливість показати, що телефон - це інформаційний ресурс і може використовуватися для самоосвіти Виконуюча обов’язків директора департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Надія Періус розповіла у програмі "Після новин" на телеканалі "Чернівецький промінь" про те, що під час освоєння дистанційного навчання освітяни зіткнулися з рядом проблем.

 Будемо чесні, дистанційне навчання у весняний період була відсутня, це були якісь певні елементи, де ми вчилися. Ми стикнулися з рядом проблем, які потрібно було вирішувати. Однією із проблем стало навчання вчителів. Адже теперішнє покоління не здивуєш смартфоном чи будь-яким гаджетом. Дітям зараз підключитися до будь-якої платформи не настільки складно, як іноді це буває вчителю. Тому літній період був присвячений навчанню,-розповідає в.о. директора департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА. 

Також пані Надія розповіла, що бачить користь у тому, що дистанційне навчання продовжилось. На її думку, так дітям можна показати, що гаджети це не тільки розваги, а ще й пізнавальний ресурс.

Що стосується учнів, то ніхто не очікував що дистанційне навчання продовжиться. Проте, в цьому є і користь. Знаєте, коли не можеш змінити ситуацію, то координуй її під зручні тобі обставини і бери від неї максимум. Наприклад, ми завжди скаржились на те, що наші діти – це покоління, яке не може відійти від телефону, тобто весь час вони сидять і проводять там масу часу. З іншої сторони, с ми не могли їх переконати, що ця річ використовується не тільки для розважальної діяльності, а може бути застосована і в пізнавальній діяльності. Наразі у нас є можливість показати, що цей ресурс є інформаційний і може використовуватися в іншому руслі, тобто, для самоосвіти, - говорить пані Надія. 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж