Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вадим Рабінович: І у Львові, і в Донецьку хочуть жити в тій Україні, де всі люди рівні

У середу, 2 вересня, Верховна Рада України голосами 240 народних депутатів підтримала за основу в першому читанні проект закону № 3913 «Про внесення змін до деяких законів про створення військово-цивільних адміністрацій», чим зробила перший крок до визначення умов створення військово-цивільних адміністрацій .

В цей же день під час засідання Комітету з питань прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій в Донецькій, Луганській областях та Автономній Республіці Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа - За життя »Вадим Рабінович звернувся до колег:

«У нашому комітеті (і не тільки) працюють представники всіх областей, в тому числі Донецької та Луганської. Багато хто з нас розуміють: для того, щоб не втрачати людей, потрібно, нарешті, усвідомити: на Донбасі живуть такі ж люди, як і ми з вами тут. Ми повинні хоча б спробувати їм допомогти. Але поки рішення влади шокує і призводить до того, що ми втрачаємо наших же українців. Тому я по-людськи до вас звертаюся: всі ми хочемо жити в тій країні, де всі люди рівні - і у Львові, і в Донецьку! Так давайте ж боротися за наших людей, в іншому випадку гріш нам усім ціна!..».

Відзначимо, що в прийнятому Верховною Радою законопроекті прописано, що між цивільними та військовими адміністрації ОТО, відповідно до затверджених Кабінетом Міністрів України територіям територіальних громад, можуть бути утворені в разі, якщо Центральна виборча комісія встановлює неможливість забезпечити підготовку і проведення місцевих виборів на окремих територіях.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж