Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковині потрібно ще 570 мільйонів гривень на відновлення після червневої повені», - Богдан Ковалюк

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Стихія зруйнувала на Буковині 56 кілометрів лісових доріг, 25 мостів та 52 водоперепустки

Чернівецька область очікує на додаткові кошти із державного резервного фонду на відновлення інфраструктури після червневої повені. Які саме об’єкти фінансувати, вирішить спеціальна моніторингова група Міністерства розвитку громад та територій України, що розпочала роботу на Буковині. Про це повідомляє Чернівецька обласна державна адміністрація.

– Наш візит розраховано на два дні. Маємо оглянути об’єкти у районах області та підготувати експертний висновок. Його подамо Міністерству економіки, яке разом із Міністерством фінансів сформує відповідний проєкт рішення та подасть його на розгляд Уряду. Зробити це плануємо вже найближчим часом – на наступному тижні, – пояснила директорка Юридичного департаменту Міністерства розвитку громад та територій України Ольга Чепелюк.

Як розповів перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ковалюк Богдан, за оцінками штабу із ліквідації наслідків негоди, аби цілком відновити інфраструктуру після великої води, Буковині потрібно ще 570 мільйонів гривень.скачать dle 10.5фильмы бесплатно