Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Медведчук, Рабінович і Бойко зірвали плани грантоїдів - профільний комітет не затвердив їх звіт

Поки влада займається популізмом - опозиція працює і показує результат. Народним депутатам, членам фракції «Опозиційна платформа - За життя» вдалося зробити те, що нікому не вдавалося зробити за час незалежності.

Так, 2 вересня під час засідання Комітету з питань прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій в Донецькій, Луганській областях та Автономній Республіці Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, члени фракції «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович, Віктор Медведчук і Юрій Бойко зупинили «бурхливу діяльність» організацій, які існують завдяки грантам.

Відзначимо, що одним з пунктів порядку денного засідання Комітету було питання про затвердження результатів піврічного моніторингу проектів міжнародної технічної допомоги. Зокрема, «Просування участі в Україні і проекту міжнародної технічної допомоги «Підтримка жінок-лідерів в Україні» виконавцем яких є Національний демократичний інститут міжнародних відносин (НДІ) та «Місцеве спостереження за політичними процесами в Україні», виконавцем якого є ВГО «Громадянська мережа ОПОРА».

Тобто, Комітет, будучи бенефіціаром, зокрема, цих проектів, планував проголосувати за звіт НДІ про проведену роботу на території України: як за ці півроку було адаптовано законодавство, які проекти, в тому числі пов'язані з виборами, вдалося грантоїдам впровадити.

Однак позиція лідерів фракції «ОПЗЖ» зруйнувала всі плани: Вадим Рабінович, Віктор Медведчук і Юрій Бойко виступили категорично проти прийняття звіту, через що виникла серйозна перепалка. Опозиційні депутати свою позицію аргументували тим, що вони не приймали рішення про співпрацю з грантоїдськими організаціями, не голосували за виділення їм коштів і тим більше не контролювали їх проходження і розподіл.

Глава комітету зробив кілька спроб отримати зручний владі результат, але марно. Опозиційні депутати наполягали на своєму: фракція «Опозиційна платформа - За життя» проти прийняття звіту незрозумілих організацій, які витрачали незрозуміло які гроші на якісь проекти.

І опозиція перемогла: Комітет з питань прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій в Донецькій, Луганській областях та Автономній Республіці Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин прийняв рішення не приймати звіти організацій НДІ і ВГО «ОПОРА».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж