Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Жодний гаджет не замінить живого спілкування, - чернівчани обурюються через онлайн-навчання


Чернівчани вважають, що заочне навчання позбавляє дітей права на якісну освіту та щасливе дитинство

На Буковині розпочався навчальний рік. Понад 60 тисяч учнів розпочали навчальний рік дистанційно. Вчителька з Чернівців Наталія Війчук на своїй Фейсбук-сторінці написала, що відбирає у дітей дистанційна форма навчання. 
 
Пані Наталія впевнена, що заочне навчання позбавляє дітей права на якісну освіту та щасливе дитинство. Також, за її словами, наслідки такого навчання можуть бути гіршими, аніж наслідки COVID-19.
 
Я, як мама-вчителька, дуже часто уявляла як я проводитиму перший урок у класі, де навчатиметься мій син. Але того, що мені доведеться його проводити в порожньому класі за екраном ноутбука навіть на мить придумати до недавніх пір не могла!!! Я ледь стримувала сльози від того жалю, що тих 17 пар допитливих дитячих оченят дивляться на тебе з сотнями запитань, нерозуміючи, чому вони - школярі не в школі? Для чого їм шкільний портфель і чому не можна погратися з друзями? Вони ж ДІТИ! Вони не можуть повноцінно розвиватися без живого спілкування та емоцій! Їм не можна жити роками в страху від вірусів! Щоб їх убезпечити, для цього є батьки! Хіба наслідки такого навчання не гірші за наслідки COVID-у? Так, безперечно, ми мусимо переглянути свою поведінку і змиритися з новими реаліями життя у суспільстві, але життя продовжується! Застосовуючи карантинні міри для дітей, влада їх позбавляє Права на якісну освіту, що гарантується Конституцією України, та врешті-решт ПРАВА НА ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО! Оскільки жоден гаджет не замінить живого спілкування, особливо для найменших школярів! Діти - наше майбутнє! Про яке майбутнє може йти мова, як через кілька років нас, можливо, лікуватиме лікар, який вчився ONLINE, хоча б півроку, а може й більше! Хірург також потім оперуватиме ONLONE!? Я погоджуся, що карантин корисний! Але не тоді, коли не припиняються черги у гіпермаркет та на ринках, а діти сидять вдома за телефонами! Полеміку щодо усіх нюансів можна вести довго... Один з його результатів, це те, що діти як ніколи ХОЧУТЬ ДО ШКОЛИ!
Батьки, давайте максимально об'єднаймо зусилля задля швидкого повернення дітей за парти! Так не може тривати завжди! #ЯХОЧУДОШКОЛИ , - написала Наталія Війчук.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно