Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вадим Рабінович: Зайшовши в економічний глухий кут, Зеленський готує арешти опозиції

«Знаючи про свої рейтинги, влада переслідує опозицію, всіляко чинить на неї тиск. Уже відомо про те, що ця «зелена цвіль», яка захопила країну і знищила все, перейшла до прямих репресій опозиції і хоче її нейтралізувати: вже відомо про те, що готуються арешти членів політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» тільки за те, що вони активно шукають шляхи, які приведуть до миру в країні».

Таку заяву зробив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в п'ятницю, 4 вересня.

І це не просто слова - парламентарій продемонстрував документ, який до Верховної Ради України направило Державне бюро розслідувань.

«У чому суть питання: якийсь Євген Сльот - слідчий третього відділу, направив до Верховної Ради лист, в якому вимагає до 10 вересня (і при тому негайно) відповісти на ряд питань, що стосуються Віктора Медведчука, Вадима Рабіновича Тараса Козака, Олександра Колтуновича, Рената Кузміна і Тетяни Плачкової. Уже навіть кримінальна справу є! Який злочин скоїв я і мої товариші? У листі написано: «Вони (вище перераховані нардепи - ред.) Поїхали в Москву, де обговорювали з депутатами російської Думи шляхи встановлення миру, тому ми вважаємо це «державною зрадою» і вимагаємо негайно (до 10-го числа) розібратися...». Чому до 10 вересня? Та тому що вибори на носі!», - пояснив Вадим Рабінович.

 

Політик такі дії влади безпосередньо пов'язав з наближенням місцевих виборів, які багато в чому визначать життя України.

««Зелені» чітко розуміють, що вони повністю програють ці вибори, чітко розуміють, що вони не просто йдуть - вони летять до своєї катастрофи. І для того, щоб врятувати свою ситуацію, свої дупи, вони «зрослися» з радикалами: на людей нападають, їх вбивають на вулицях, з гранатометів розстрілюють телеканали, закривають ЗМІ. А тепер, не знаючи як впоратися з тим, що рейтинг нашої партії - «Опозиційної платформи - За життя» - весь час зростає і стрімко, вони нічого іншого не придумали, як готувати проти опозиції репресії і арешти її видатних діячів», - звернув увагу народний депутат.

Таким чином, продовжив Вадим Рабінович, можна стверджувати наступне: ««Зелена цвіль», яка захопила нашу країну, яка знищила все живе в нашій країні, сьогодні перейшла до прямих репресій. Тут ясно написано: влада хоче нейтралізувати опозицію! Вдумайтеся в усі це: ми прибрали Порошенка і думали, що нарешті будемо жити в нормальній країні. Але ось прийшов Зеленський і його камарилья, і вони розслідують «злочин» членів нашої партії  щодо пошуку миру!».

У зв'язку з цим співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» звернувся до президента Володимира Зеленського, виконуючого обов'язки директора Державного бюро розслідувань Соколова і слідчого Сльота: «Пошук миру - це завдання не тільки політика, а й звичайної нормальної людини. Якщо ти не від диявола, то ти хочеш миру для своєї країни і хочеш, щоб діти не гинули!» Якщо ви вважаєте пошук миру злочином, то ви і є «слуги диявола»! А якщо у вас немає інших методів, якщо ви повертаєтеся до «порошенківщини» з арештами і переслідуваннями опозиції, то кінець ваш буде на... Мальдівах, тому що в Ростові вас вже не приймуть...».

З жалем констатував народний депутат і те, що сьогодні «Порошенко і Зеленський повністю зрослися і ділять електорат на двох!».

«У мене перемога Зеленського викликала тільки позитивні емоції, але потім стало все ясно. Проте, я думав, що грань вони не перейдуть. Виявляється, що ніяк кордонів «зелені» не бачать - вони ще гірше, ніж Порошенко, тому розмовляти з ними ми будемо відповідним чином. А ось ці переслідування, спроби нас залякати засуньте собі в одне місце!» - резюмував Вадим Рабінович.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж