Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Дистанційне навчання не враховує думки батьків і педколективів, – Вишинський


Фото: promin.cv.ua
Навчання online назвали «профанацією освіти»
Телеведучий «Чернівецького променя» Святослав Вишинський розкритикував дії освітян, які перевели школи на дистанційне навчання через посилення карантину. За словами журналіста, міська влада дала змогу керівництву шкіл самостійно визначитись з форматом навчання, але директори не врахували думку батьків та педагогічних колективів.

При цьому маски та захисні екрани вчителів чернівецьких шкіл змусили купувати за власні гроші. У відповідь педагоги починають масово звільнятись.

«Директори просто злякались відповідальності і вирішили не ризикувати кар’єрою. Тому ризикнули дітьми і почали 1 вересня з дикої профанації освіти», — заявив Вишинський у програмі «Репліка».


У відповідь на запровадження віддаленого навчання біля Чернівецької обласної державної адміністрації кілька днів поспіль тривають акції протесту батьків, обурених діями влади і департаменту освіти.

У свою чергу, Чернівецька міська рада подасть до суду на Кабінет міністрів з вимогою скасувати карантинні обмеження. За словами в.о. міського голови Василя Продана, на найближчій сесії розглянуть питання про відновлення шкільних занять.

Раніше Продан порівняв дистанційну освіту зі «сніданком по телефону». На думку посадовця, через карантин стрімко падає якість знань школярів і студентів.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно