Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вадим Рабінович: Україною керують «навіжені» люди! Час міняти цих «гуру» на професіоналів

«Зрозуміти логіку нинішньої влади неможливо від слова «взагалі». Україною керують якісь «навіжені» люди, які свої дипломи купили в підворітті. Вони вбивають все - економіку, медицину, а ми ще й обговорюємо, звільняти їх чи ні».

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович в ефірі програми «Свої» на телеканалі NewsOne.

Політик нагадав, що він, як і велика частина країни, симпатизував кандидату в президенти Володимиру Зеленському.

«Все від безвихіддя, адже було зрозуміло, що Порошенко - це могила для всієї країни. Як же було все красиво: «світлий» Зеленський, який цілував Кошового в чоло, ще й говорив, що «ми всі - президенти»... Але, коли я зрозумів, що він, як і всі його попередники, не виконує свої передвиборчі обіцянки, то усвідомив - це трагедія. Зеленський забув про мир, народовладдя, економіку - він забув про все!.. Петро Порошенко був впевнений у своїй перемозі на виборах в 2019 році, але ми всі разом довели йому що у України є голос і прибрали його. Прийшов наступний - Зеленський. Нам «хотілося як краще, тільки ось вийшло як завжди...» Абсолютно те саме: риторика Порошенка, дії Порошенка, брехня Порошенка», - з жалем констатував Вадим Рабінович.

Народний депутат нагадав, як ще під час передвиборчої кампанії Зеленський обіцяв українцям поставити на чолі Кабміну «гуру економіки».

«Після чергової зустрічі з Шмигалем я зробив висновок, що «гуру» його, окрім як в підворітті, ніхто більше не назве... Це просто неінтелектуальна і хвора людина!.. Крім того, я чув слова Зеленського про те, що «мир - це пріоритет». У підсумку, з якимось терористом, який захопив автобус, президент переговори веде, співає йому пісні і рекламує фільм, а з жителями Донбасу і про Донбас він розмовляти не хоче», - звернув увагу Вадим Рабінович.

Разом з тим співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» зауважив, що «Зеленський навряд чи пов'язаний корупційними зв'язками».

«Але, з іншого боку, я також впевнений, що якщо будь-кого, хто сидить в студії сьогодні обрати президентом, то багато хто з присутніх були б більш підготовлені до цієї посади, ніж шоумен Володимир Зеленський. Проте, він став президентом, і нас підбадьорювали тим, що, мовляв, прецеденти були, наприклад, Дональд Рейган в США. Але, люди добрі, не забувайте, що перед тим як Рейган став президентом, він був губернатором штату з бюджетом, який можна порівняти з п'ятьма бюджетами України! Він показав себе як чудовий організатор і потім вже балотувався на найвищу посаду в Сполучених Штатах Америки!» - нагадав Вадим Рабінович.

«Що у нас відбувається далі? А далі хороша людина після обрання, здавалося б, буде набирати собі радників, розуміючи, що він не дотягує до рівня президента, а погана - зводити рахунки і на всіх ображатися. Він - артист і хоче, щоб йому аплодували, а якщо йому не аплодують, то всі навколо - вороги. Це психіка артиста! Але є трагедія і полягає вона в тому, що Зеленський забув про свої обіцянки. А я вважаю, що професія політика полягає в тому, щоб виконувати передвиборчі обіцянки. А все інше вторинне!» - зазначив політик.

Вадим Рабінович звернув увагу і на нинішню ситуацію перед місцевими виборами, зокрема, на те, як «виправилися» політики - вони знову починають щось обіцяти, їздити в регіони, стукати в будинки виборців.

«З цим обманом потрібно закінчувати! Люди, давайте згадаємо про головний обов'язок політика - виконувати передвиборчі обіцянки! Давайте зрозуміємо ж, що ніхто не прилетить на «блакитному вертольоті» (на зеленому вже прилетів) і не звершить чудо! Адже коли ми хочемо вилікувати зуб, то йдемо до стоматолога, а коли хочемо перелетіти з точки «А» в точку «Б», то сідаємо в літак, яким управляє професійний пілот. Вірно? Ви ж не сядете в літак, яким управляє шоумен?.. А країною керувати не легше!» - звернув увагу співголова партії «Опозиційна платформа - За життя».

«Давайте ж хоч раз нормальну владу виберемо! Давайте, нарешті, перестанемо грати в «рулетку» і прагматично оберемо професіоналів!» - закликав українців Вадим Рабінович.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж