Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вадим Рабінович: «Зеленій» владі нічого сказати народу - вона влаштувала «нашестя» тих, хто хоче «підбитися»

Не так давно міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив про те, що цивілізацію в Росію принесли українці, що викликало резонанс в суспільстві. Прокоментував цю заяву і народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович. 

«Вперше я хочу заступитися за міністра закордонних справ Дмитра Кулебу. Він каже, що цивілізацію в Росію принесли українці. Це добре. Але у мене питання: куди, в такому випадку, наша влада діла цю цивілізацію в своїй власній країні? А що таке цивілізація? Цивілізація - це дороги, гідні зарплати, пенсії! Цивілізація - це коли людина може нормально жити! Куди ви поділи це все?!» - звернувся політик з питанням до влади.

«Я не хочу засмучувати главу нашого зовнішньополітичного відомства, але нехай він для початку з'їздить в Росію і подивиться, як живуть «задавлені санкціями» росіяни, а потім нехай порівняє це з життям людей з «європейським майбутнім» (як вони кажуть), де народ вже ні в що не вірить!» - запропонував Вадим Рабінович.

Співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» вважає, що Україні не треба брати приклад ані з Росії, ані з штатів - «у нас свій шлях!».

«Але і не треба вигадувати ахінею! Ця влада нічого не побудувала - жодної дороги, жодного моста. Зате вона встигла знищити все, як та сарана, і зараз нам розповідає, що, мовляв, ми принесли кудись там цивілізацію і колесо, бачте, придумали... Це чиста шизофренія місцевого розливу! Ось якась у нас така біда відбувається з міністрами закордонних справ», - зауважив Вадим Рабінович.

Народний депутат нагадав і ще одну не менш резонансну заяву Кулеби.

«Ще цей міністр сказав, що вся Європа повинна відмовитися від російського газу. Ця влада все ще вважає, що Європа, та й взагалі всі країни, будуть боротися за нас. Так ось я поясню владі, якщо вона сама не розуміє: за нас борються ті, кому вигідно нас використовувати! Зрозумійте, нарешті, що у нашої країни повинні бути свої інтереси - не проросійські, не проамериканські, а проукраїнські! Я повторюю: Україна повинна бути нейтральною, незалежною країною за типом Швейцарії. Країною, яка живе в мирі з сусідами, яка торгує з усіма сусідами!» - закликав політик.

Взагалі ж, вважає він, «цій владі більше нічого сказати своєму народу».

«Тому напередодні місцевих виборів «зелені» нічого іншого не придумали, як влаштувати «нашестя» тих, хто хоче «підбитися», вносячи їх у всілякі виборчі списки. Вони й не приховують, що прийшли «підбитися» так, щоб вистачило їх дітям і внукам. Але хочу звернути увагу українців: їх дітям і внукам вистачає за рахунок ваших дітей і ваших онуків, тому що крадуть у них. І ми більше не маємо права знову дати можливість вганяти своїх дітей і онуків у злидні! Тому хочу попросити кожного українця: йдучи на свої виборчі дільниці, пам'ятайте про це, подумайте, чи хочете ви, щоб влада «підбивала» для себе, виймаючи з ваших кишень останнє», - резюмував Вадим Рабінович.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж