Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Віталій Михайлішин ініціював оновлення інфраструктури на вулиці Білоруській

Вже наступного тижня тут розпочнуть оновлення міжбудинкових проїздів
Нині депутат Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин зустрівся із місцевими жителями, аби обговорити нагальні проблеми, які існують у мікрорайоні. Зокрема, потребу у ремонті міжбудинкових проїздів. 

Раніше ми вже тут зробили три міжбудинковихпроїзди, сходи, побудували сучасну котельню, громадський простір, - розповів Віталій Михайлішин. - Усе завдяки підтримці депутатського корпусу Чернівецької міської ради. Роботи тут проводяться постійно. Зараз беремося за ремонт міжбудинкових проїздів на Білоруській, 22 та 24. Оскільки капітальний ремонт потребує часу, а лишати людей перед зимою без проїзду ми не можемо, то вже у найближчі дні тут почнуть робити ямковий ремонт. А наступного року зробимо комплексне оновлення проїздів.

Проблема розбитих міжбудинкових проїздів біля цих багатоповерхівок існує давно. Місцеві жителі нарікають, що доріжками важко ходити. Особливо, пенсіонерам і дітям. Спершу ремонт почнуть біля будинків №22 та №24. 

Проєктом передбачене асфальтування доріжок, облаштування нових тротуарів та бордюрів. Далі приводити до ладу будуть міжбудинкові проїзди біля багатоповерхівок за адресами Білоруська, 18 та Білоруська, 20. 

За словами директора департаменту ЖКГ Володимира Бешлея, якщо тендер відбудеться успішно і не буде скарг до Антимонопольного комітету, роботи розпочнуть вже найближчим часом. 

Мешканці будинків також означили й інші нагальні проблеми – потребу у дощеприймальнійканалізації, дитячих майданчиках тощо. 

Будемо дослухатися до людей, чути їхні проблеми та максимально вирішувати. Комфорт чернівчан – наш пріоритет, - підсумував Віталій Михайлішин. 

 

Віталій Михайлішин ініціював оновлення інфраструктури на вулиці Білоруській

 

Віталій Михайлішин ініціював оновлення інфраструктури на вулиці Білоруській

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж