Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Жителі Хотинської та міськрада спільно відремонтують міжбудинкові проїзди

Жителі вулиці Хотинської звернулися до депутата Чернівецької міськради Віталія Михайлішина аби він допоміг провести ремонт на їхній вулиці у співфінансуванні - за кошти мешканців ОСББ та міського бюджету

До цього кілька років жителі вулиці Хотинська просили владу відремонтувати розбитий міжбудинковий проїзд, яким ні проїхати, ні пройти.

Чотири роки боремось з інстанціями, вже пройшли все можливе. Але все застопорилося із-зв відсутності фінансування. Тоді ми вирішили зробити ремонт самі. Мешканці зібрали певний обсяг коштів, – розповідає голова ОСББ Руслан Ліцкан.

Для ремонту жителі Хотинської на зібрані кошти закупили матеріали та бруківку. Проте коштів не вистачило, а влада не допомогла чернівчанам навіть на умовах співфінансування.

 

Тепер, після звернення до Михайлішина, нарешті, на вулиці Хотинській відремонтують міжбудинковий проїзд, там з’являться нова бруківка і бордюри.
30% чи 40% зібрали мешканці ОСББ ну і решту коштів потрібно щоб виділила влада. З вашим контролем, з вашою допомогою, все 100% буде зроблено якісно і вже на багато років, - висловив сподівання депутат на зустрічі з жителями Хотинської.

За словами директора департамента ЖКГ міськради Володимира Бешлея зараз два головні завдання - підтримати ініціативу громади і виконати ремонтні роботи у найкоротший термін.

Ми зараз проводимо тендер, визначаємо підрядника, який буде виконувати ремонт цього міжбудинкового проїзду. Думаю, що реально в місячний термін відремонтувати цей великий міжбудинковий проїзд, - зазначив Володиир Бешлей.

З ремонту міжбудинкових проїздів почнеться оновлення цієї частини Чернівців. Адже у мікрорайоні чекають на ремонт однієї із транспортних артерій міста – самої вулиці Хотинської. Для початку робіт уже все готове.

Сьогодні робиться якісно вулиця Кармелюка, зроблена частково вулиця Руська і будемо продовжувати в цьому напрямку. Адже це дуже важливо: робити дороги та міжбудинкові проїзди у місті. Ми не зупиняємося, будемо продовжувати це робити, - сказав Михайлішин.

Жителі Хотинської та міськрада спільно відремонтують міжбудинкові проїзди

Жителі Хотинської та міськрада спільно відремонтують міжбудинкові проїзди

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж