Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинським сім’ям тимчасово передають комп’ютери аби діти могли навчатися дистанційно

Для сімей, які не мають техніки для навчання вдома розробили інформаційні бокси
Із 1 вересня на Буковині 67 учасників навчального процесу захворіли на коронавірус. Це 19 учнів, 41 учитель та 7 технічних працівників. У статусі контактних перебувають 200 осіб. Про це під час пресконференції розповіла заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко.
 
«Чернівецька область одна з перших в Україні розпочала організацію дистанційних занять. До першого вересня освітянська спільнота Буковини підготувала три моделі навчання – очну, дистанційну та змішану. Наразі дистанційна форма діє у 211 закладах освіти нашої області. Це число коригується відповідно до змін зон карантину та епідеміологічної ситуації. Так, від сьогодні заклади освіти у Вижницькому, Глибоцькому та Заставнівському районах перейшли до очної форми навчання, а дві школи у Сокирянському та Хотинському районах змушені були розпочати заняття дистанційно, через те, що їхні учні та вчителі захворіли на коронавірус», – сказала Ірина Ісопенко.

 
Також заступниця голови ОДА зазначила, що 26,4% буковинських сімей не мають технічної можливості навчатися вдома. Для них розробили інформаційні бокси, а також вони отримують завдання від вчителів одразу на два тижні. Це питання на контролі у органів місцевого самоврядування та директорів закладів освіти.
 
Голови Вижницької, Мамаївської та Кіцманської ОТГ тимчасово передають комп’ютери сім’ям, діти яких не мають змоги займатися дистанційно.
 
До того ж, у Чернівецькій області працює «гаряча лінія» з питань організації дистанційного навчання. За три дні до неї надійшло 27 звернень.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно