Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Віталій Михайлішин оглянув будівництво стадіону на Головній

радіо Буковинська хвиля 100.0 FM Чернівці

Реалізація цього проєкту почалася ще у 2013 за фінансової підтримки УЄФА. Але після того,за сім років, стадіон так і не був зданий в експлуатацію

В 2013 році тодішній міській владі під керівництвом Віталія Михайлішина вдалося «затягнути» європейські кошти на розвиток футболу у місті. Але після того, як в 2014 році місто очолив Олексій Каспрук, будівництво стадіону відклали. Поновили його лише у 2016 році, у липні 2017 міський голова обіцяв здати його у експлуатацію, але завершити проект Каспруку не вдалось і у наступні роки. Більше того, вартість робіт, які оплачували з міського бюджету, зросла більше ніж у 5 разів - замість 2 мільйонів гривень довелось викласти 11 мільйонів гривень.

Сьогодні хід робіт на стадіоні проінспектували заступник міського голови Дмитро Сірман та депутат міської ради Віталій Михайлішин.

Міська рада всі свої зобов’язання вже виконала і затримка лише через роботи, які має завершити та профінансувати Федерація футболу. Зокрема, не завершені роздягальні та душові. Крім того, як виявилося, вже поламані стільці, які лише нещодавно встановили.

Віталій Михайлішин зазначив, що не варто сьогодні задаватися питанням, чому так довго робили цей стадіон, головне - його завершити. Тож домовились з представниками обласної федерації футболу, що через два тижні знову завітають на стадіон, який буде вже готовий до здачі в експлуатацію, і відповідно на ньому зможуть тренуватись діти та проводитись змагання.

Я би не хотів щоб ми шукали крайніх, я би хотів щоб ми доробили, зробили і пишались тим, що в нашому місті такий гарний стадіон. Тут є можливість займатись двом-трьом групам дітей одночасно. Нехай діти займаються. Я сподіваюся, що усі свої зобов’язання виконають, і невдовзі тут будуть проводитись змагання, - зазначив Віталій Михайлішин.

За словами директора футбольної школи Юрія Крафта і батьки, і діти радіють, що невдовзі стадіон завершать, і відповідно будуть кращі умови, адже нова футбольна споруда дасть можливість більш якісно займатись з дітьми.

Всі чекаємо відкриття стадіону, тому що це буде ще одна споруда, яка дасть можливість займатись в будь – який час , і коли непогода, і в зимовий час, тому що штучне покриття дає можливість для професійного заняття футболом для дітей, - розповів Юрій Крафт.

Віталій Михайлішин оглянув будівництво стадіону на Головній

Віталій Михайлішин оглянув будівництво стадіону на Головній

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно