Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині лісівники придбали для онкохворих дітей телевізор

Через карантин лісівники не мали змоги поспілкуватися з маленькими пацієнтами, однак передали діткам подарунок
Напередодні Дня працівників лісу, який відзначають щорічно у третю неділю вересня, начальник Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства Василь Гончар спільно з головою обласної організації Товариства лісівників України Володимиром Пилип’юком відвідали онкологічне відділення Чернівецької обласної дитячої лікарні.

Через карантин лісівники не мали змоги поспілкуватися з маленькими пацієнтами, однак передали діткам подарунок – сучасний старт-телевізор, про це повідомляє пресслужба Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства.
Незалежно від того, хворі вони чи ні, діти залишаються дітьми. Важливо, щоб їм було цікаво, щоб вони могли відволіктися, отримували нову інформацію, відчували себе повноцінними. А нам приємно дарувати подарунки. Техніку, яку передали дітям, придбали за рахунок добровільних внесків лісівників до Чернівецької обласної організації Товариства лісівників України. І надалі ми приділятимемо увагу дітям з особливими потребами, – повідомив Володимир Пилип’юк.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно