Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Після звернення Василя Продана уряд дозволив роботу шкіл та садочків у «червоній зоні»

Рішення про заборону роботи ухвалюватиме спільно державна та регіональна комісії з ТЕБ та НС

Кабінет Міністрів України дозволив роботу закладів освіти у "червоній" зоні. Відповідне рішення уряд ухвалив з доопрацюванням в одноденний термін на засіданні в середу.

Нагадаємо, напередодні Василь Продан поспілкувався із міністром охорони здоров’я Максимом Степановим і переконав його переглянути карантинні обмеження і узгоджувати закриття шкіл та садочків з регіональною комісією ТЕБ та НС. Зрештою урядовці почули Чернівці.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов на засіданні уряду пояснив зміни, які були напрацьовані спільно з керівниками міст.

Зокрема, забороняється відвідування закладів дошкільної, середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти на адміністративно-територіальних одиницях регіону, на яких встановлено "зелений", "жовтий" і "помаранчевий" рівень епіднебезпеки, якщо на самоізоляцію через контакт із пацієнтом із підтвердженим випадком COVID-19 відправлено понад 50% класів. Повна заборона роботи закладів освіти на території з "червоним" рівнем епіднебезпеки ухвалюється тільки спільним рішенням комісій із ТЕБ і НС.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж