Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівецькій області нарахували майже 900 ставків


Обласна державна адміністрація провела інвентаризацію ставків

Обласна державна адміністрація провела інвентаризацію ставків, розташованих у басейнах річок загальнодержавного значення.

Так, на Буковині нараховується 859 земельних ділянок водного фонду (ставків). Із них: в межах населених пунктів – 133, за межами населених пунктів – 726 одиниць. Із них передано в оренду – 566 ділянок, які використовуються за цільовим призначенням ( в тому числі: в межах – 80, за межами – 486).

Загальна площа земельних ділянок водного фонду складає 6230 га (в межах – 622,5 га, за межами – 5607,5 га, в тому числі площа водного дзеркала – 3995,5 га (в межах 424,0 га, за межами – 3571,5 га). Не перебувають в оренді 293 земельні ділянки (з яких 53 – перебувають у межах населених пунктів і 240 – за межами).

На офіційному сайті Чернівецької обласної державної адміністрації, сторінці Департаменту агропромислового розвитку у розділі «Земельні питання (аукціони)», виставлено 128 земельних ділянок державної власності право оренди, яких може бути реалізоване на земельних торгах. Із них 121 земельна ділянка – це землі
водного фонду, розташовані за межами населених пунктів.

Обласна державна адміністрація встановлює орендну плату не менше ніж 7-12% від нормативно-грошової оцінки земельної ділянки.

При проведені земельних торгів з продажу права оренди на земельні ділянки, орендна плата встановлюється навіть більше 12 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки, що в значній мірі збільшує надходження коштів до місцевих бюджетів.

Також, станом на 14 вересня, проведено земельні торги та продано право оренди на 14 ділянок, із них 12 земельних ділянок водного фонду. У результаті до місцевих бюджетів надійшло близько 575 тисяч гривень. Надалі щорічно вказана сума буде поповнювати кошториси з урахуванням коефіцієнту індексації згідно чинного законодавства.скачать dle 10.5фильмы бесплатно