Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях відновили пільговий проїзд у тролейбусах

Пільги у транспорті почнуть діяти після 24 вересня, коли на виконкомі буде затверджений порядок відшкодування

Сьогодні на сесії Чернівецької міськради розглядали питання відновлення пільгових перевезень в громадському транспорті Чернівців, який був призупинений у зв’язку з коронавірусом та курсуванням транспорту у режимі спец перевезень.

Депутат міськради Віталій Михайлішин зазначив, що відновлення пільгового проїзду у громадському транспорті дуже важливе для соціально незахищених верств населення і відповідно влада зобов’язана повернути пільги.

 

Це питання дуже важливе для багатьох чернівчан. До мене особисто підходять люди і усі питають за пільгове перевезення. Ви знаєте, що весною воно було призупинено. Всі думали, що місяць, два, три і зупиниться COVID, зупиниться пандемія, але хворобу і досі не вдалося подолати.
Не можна не давати можливості людям скористатись пільгами, які їздили раніше по своїм справам: в лікарні, по різним напрямкам. Тому я пропоную все ж таки відновити пільговий поїзд з дотриманням всіх санітарних норм, щоб малозабезпечені, пенсіонери та інші пільгові категорії чернівчани мали можливість їздити туди, куди їм потрібно, - зазначив Віталій Михайлішин.

 

Депутати 28 голосами підтримали пропозицію Віталія Михайлішина .

Пільговий проїзд можуть відновити і в електротранспорті, і в маршрутках, якщо знайдуть кошти на компенсації перевізникам.

Секретар міськради Василь Продан зазначив, що пільговий проїзд буде діяти не з завтрашнього дня, а після 22 вересня, коли порядок відшкодування затвердять на засіданні виконкому. Тож орієнтовно з 24-25 вересня пільговий проїзд у громадському транспорті буде відновлений.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж