Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вилов риби забороненим знаряддям лову: на Буковині людей притягнули до адмінвідповідальності

До відповідальності притягнуто 8 осіб на загальну суму 1,054 тис грн
З початку вересня державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції Карпатського округу посилено роботу в частині попередження та виявлення фактів порушення правил рибальства на водних об’єктах Чернівецької області.
 
Під час проведення заходів державного нагляду на річках Дністер,  Прут та Черемош виявлено та вилучено 7 знарядь незаконного лову (сітки) загальною протяжністю понад 450 м. Водні живі ресурси, які було виявлено в сітках випущено в природне середовище існування. Крім того, за виявленні порушення, згідно КУпАП ст. 85 до адміністративної відповідальності притягнуто 8 осіб на загальну суму 1,054 тис.грн., які сплачено в повному обсязі.
 
Один протокол про адміністративне правопорушення направлено для розгляду та прийняття відповідного рішення в судові органи. Державна екологічна інспекція Карпатського округу і на далі триматиме на постійному контролі питання щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства на водних об’єктах Чернівецької області.

Вилов риби забороненим знаряддям лову: на Буковині людей притягнули до адмінвідповідальності

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж