Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Кіцманській ОТГ навчання школярів розпочнеться у вівторок

Дошкільні навчальні заклади відкриються в середу У понеділок, 21 вересня, діти вчитимуться ще дистанційно, оскільки цей день потрібен, аби донести до батьків та учнів усі заходи безпеки, маршрути руху дітей, порядок вимірювання температури, розклад дзвінків, режим навчання для кожного класу, ознайомлення з усіма новими вимогами до перебування в школі. А вже у вівторок школярі розпочнуть навчання безпосередньо у своїх класах.
Звертаємо увагу батьків школярів, що відновлення навчання у школах відбудеться без організованого харчування в їдальнях та роботи буфетів. Рішення щодо початку роботи шкільних їдалень та буфетів буде прийматися окремо після відновлення навчання, — пишуть у повідомленні міськради.

Дошкільні навчальні заклади відкриються в середу, 23 вересня, у зв’язку з необхідністю тривалішого часу для відновлення харчування після 6-місячної перерви. Батьки вихованців будуть поінформовані щодо організаційних питань: як і коли прийматимуть дошкільнят, кому передавати дитину, чи можна заходити у заклад тощо. 

Дитячі садки, будуть відновлювати роботу поетапно — тобто, з 23 вересня відвідувати дошкільні заклади почнуть тільки старші групи, пізніше — середні, а згодом молодші групи. Про це повідомляє «Кіцмань.сіті».скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж