Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Місія – врятувати басейн: на ремонт приміщення біля 27 школи оголосять новий тендер

Басейн, через безгосподарнісь колишньої міської влади, перетворився у руїну

Утеплюють фасад, замінюють вікні і облаштовують нову систему опалення. У цьому навчальному році 27 міська школа буде більш енергоефективною і виглядатиме значно сучасніше. Однак усю картину псує будівля басейну, яка через безгосподарнісь колишньої міської влади, перетворилася у руїну.

Місія - врятувати від розрухи басейн. Оновлене приміщення для плавання біля 27 школи мали відкрити ще у 2014-му. Однак тодішній мер не квапився рятувати приміщення.Час йшов, вартість робіт зростала, а порожня будівля день за днем руйнувалася.

Торік недобросовісний підрядник демонтував дах і на тому роботи зупинилися. Розпочалася судова тяганина, а басейн, який перезимував без надійної покрівлі, почав перетворюватися у розруху. Купи сміття, сирість, мокрі стіни, і стеля з котрої капає. Під ногами – глина та плитка, щообсипаються зі стін.

За словами директора департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Миколи Собка, уже закінчилися судові справи до львівського підрядника, який починав виконувати роботи по даному басейну і найближчі дні об’являть нову тендерну процедуру на капітальний ремонт цієї будівлі.

Як зазначив депутат Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин далі робитимуть усе аби отримати субвенцію на відновлення басейну. Йдеться про 50 мільйонів гривень з держбюджету.

Дуже хотілося щоб все ж таки у Києві, уміністерстві, нас почули і виділили50 мільйонів на відновлення басейну. Щоб чернівчани могли приходити на змагання і дивитися, як перемагають нашій діти, - зазначив Михайлішин.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж