Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Під час відпрацювання Буковини поліцейські виявили 33 адмінпорушення

Також на території області задокументували 4 кримінальних правопорушення З метою попередження та запобігання скоєнню адміністративних та кримінальних правопорушень, а також підтримання загального правопорядку на території Сокирянського району правоохоронці провели профілактичне відпрацювання. Про це повідомляє відділ комунікацї поліції Чернівецької області.
 
Зокрема, основними напрямками діяльності поліцейських під час цього заходу є запобігання незаконному обігу зброї, наркотичних речовин, пограбувань, крадіжок, забезпечення безпеки дорожнього руху та проведення інших спеціальних оперативних заходів.

Правоохоронці перевіряли власників зброї, раніше судимих осіб, тих, хто перебуває під адміністративним наглядом, а також дотримання обмежень роботи встановлених карантином та правил торгівлі закладами, які здійснюють реалізацію алкогольними та слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами.

Впродовж відпрацювання поліцейські виявили та задокументували 33 адміністративні та 4 кримінальні правопорушення. Серед них: порушення правил карантину, правил адміністративного нагляду, розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях, незаконне зберігання наркотичних засобів, порушення правил дорожнього руху та інші правопорушення.

Пріорітетним напрямком роботи правоохоронців і надалі залишається стабілізація оперативної обстановки та забезпечення безпеки громадян.

Під час відпрацювання Буковини поліцейські виявили 33 адмінпорушення

 

Під час відпрацювання Буковини поліцейські виявили 33 адмінпорушення

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж