Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Свято для малечі: на вулиці Салтикова-Щедріна відкрили сучасний дитячий майданчик

Ініціаторами виступили депутати міськради Анатолій Чесанов та Віталій Михайлішин

У Чернівцях на вулиці Салтикова-Щедріна з’явився новий сучасний дитячий майданчик.

За словами Анатолія Чесанова до нього звернулись мешканці вулиці, які зібрали підписи з проханням посприяти встановленню дитячої ігрової зони. І, не зважаючи на певні труднощі, бюрократичні паперові процедури, сьогодні майданчик нарешті вдалося відкрити.

На урочисте відкриття прийшли діти з батьками. І поки дітки із захопленням каталися на нових гойдалках та гірках, батьки з вдячністю розповідали, що дуже задоволені, що тепер в їхньому мікрорайоні з’явився сучасний ігровий майданчик. Бо тепер їм не потрібно ламати голову - куди вийти на прогулянку з дітьми.

 

Звісно, що діти не залишилась без свята та подарунків.

Свято для малечі: на вулиці Салтикова-Щедріна відкрили сучасний дитячий майданчик  

Віталій Михайлішин додав, що за часів його керування містом йому вдалося встановити у Чернівцях 105 дитячих майданчиків. На жаль, у подальшому цю ініціативу, важливу для розвитку дітей, можновладці у таких масштабах не реалізовували. А потреба у майданчиках є - на цьому наголошують батьки під час кожної зустрічі. Більшість – зношені, застарілі і не надто безпечні.

 

Звісно, добре, коли до таких ініціатив долучаються благодійники. Ми і в подальшому будемо підтримувати встановлення у Чернівцях сучасних дитячих майданчиків з гойдалками, гірками та цікавими атракціонами. Але окрім цього ми передбачаємо будівництво нових майданчиків у програмі «Комфортне місто» та у "Бюджеті ініціатив чернівчан", аби у кожному дворі дітки мали де з користюпровести час, - зазначив Віталій Михайлішин.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж