Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Підпалив тіло померлого: буковинця засуджено до 2 років позбавлення волі за наругу над тілом

Товариш померлого помітив гостя без ознак життя, аби знищити сліди перебування потерпілого, чоловік підпалив тіло, а сам далі продовжив розпивати спиртне
Чернівецька місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинувачення 65-річного мешканця Чернівців у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1. ст. 297 КК України (наруга над тілом померлого).

У січні поточного року, обвинувачений, за місцем свого проживання розпивав спиртні напої зі своїм 63-річним знайомим. Через деякий час його товариш вийшов з будинку, а обвинувачений помітивши довготривалу відсутність останнього, вийшов на вулицю та виявив біля сходової площадки тіло гостя без ознак життя.
 
Замість того щоб викликати швидку та поліцію, господар будинку вирішив знищити сліди перебування потерпілого у своєму домі. Облив тіло мастильними матеріалами та підпалив, а сам продовжив розпивати спиртне.
 
Загиблого, у стадії горіння, виявила його донька та зять. За наругу над тілом чоловіка засуджено до двох років позбавлення волі, про це повідомляє пресслужба Чернівецької обласної прокуратури.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж