Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Для Центру екстреної медичної допомоги придбають 8 карет «швидкої»

Карети «швидкої» придбають за кошти, які Центр отримав від Національної служби здоров’я України для надання допомоги хворим на коронавірус
Для Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф придбають 8 санітарних автомобілів. Таке рішення ухвалив під час свого засідання обласний штаб із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із поширенням COVID-19.

Карети «швидкої» придбають за кошти, які Центр отримав від Національної служби здоров’я України для надання допомоги хворим на коронавірус. Наразі працівники екстреної медичної допомоги мають необхідні засоби захисту та ліки, їм також виплатили до 300% надбавки за роботу із недужими на COVID-19. Тож залишок коштів вирішили витратити на транспорт, який службі украй необхідний.
Останні шість років автомобілі ми не купували, лише торік отримали від благодійників чотири машини. Загалом 50% парку Центру потребує оновлення, це приблизно 35 карет «швидкої», – розповів виконувач обов’язків генерального директора Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Єленєв.
Заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак, яка керувала засіданням штабу, доручила також забезпечити придбані автомобілі «швидкої допомоги» необхідним обладнанням. Крім того, штаб тимчасово призупинив поселення до соціальних закладів осіб із «червоної» зони карантинних обмежень.
 
Також під час засідання обговорили необхідність збільшення кількості ліжок для хворих на COVID-19 у госпітальних базах Чернівців. Наразі у трьох лікарнях міста для таких недужих є 156 ліжок, 74% із них заповнені. 47 пацієнтів потребують кисневої терапії.
У Чернівцях запрацювали школи та дитячі садки, тож такої кількості ліжок може не вистачити, тому чекаємо пропозицій щодо додаткових місць, – сказала Наталія Гусак.
Члени штабу обговорили також, як проходитиме виборчий процес в умовах карантинних обмежень.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж