Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На початку грудня міст обов'язково здамо, - Володимир Зеленський про міст у Маршинцях

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Президент додав, що також у Чернівцях добудують вулицю Хотинську

З робочим візитом на Буковину прилетів Президент України Володимир Зеленський.  У відповіді на питання журналістці "Чернівецького променя" розповів, коли планують завершити міст у Маршинцях. Президент додав, що також у Чернівцях добудують вулицю Хотинську.

Міст побудуємо, ми встановлюємо камери на об'єктах, аби їх контролювати. Я дуже люблю ваш край. Я сьогодні поїхав і бачив ці побудовані мости, дійсно як у Швейцарії. Коли є інфраструктура - то з'являться робочі місця і бізнес, і гірськолижні курорти. Держава повинна зробити одне - швидку інфраструктуру. Ми думаємо, що на початку грудня ми обов'язково здамо цей міст. І вулицю вашу ми будуємо, ми забрали її на баланс Укравтодору. Вулиця Хотинська, вона є частиною траси М-19 , тому все що пообціяли- все побудуємо, - сказав Володимир Зеленський.
 
Нагадаємо, сьогодні глава держави побував у Розтоках на Путильщині, де завершили міст, який зрунувала повінь 2008 року. Також Володимир Зеленський проінспектував будівництво четвертого гідроагрегату на Дністровській ГАЕС. Після цього Президент поспілкувався з пресою у Чернівецькому національному університеті.
 
 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно