Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина» гідно протистояла лідеру, але перемогти «Поділля» не вдалося

У Чернівцях пройшов перший футбольний матч з глядачами

3 жовтня «Буковина» вдома приймала одного з лідерів поточного чемпіонату хмельницьке «Поділля». Гра відбулась у День міста Чернівців, крім того святкової атмосфери додала довгоочікувана присутність глядачів на трибунах. Востаннє чернівецькі вболівальники могли наживо подивитись матч «Буковини» майже рік тому – у листопаді 2019-го.

Тренерський штаб «жовто-чорних» порівняно з попереднім матчем проти «Ниви» був змушений внести певні корективи до стартового складу. Причина – ушкодження Раулюка та Гакмана, котрі не могли відіграти увесь матч. Тож у центрі захисту у парі з Матвєєнком на поле вийшов номінальний півзахисник Орловський, а на правому фланзі захисту грав шульга Мосіюк. Однак ці зміни не позначились на якості гри «Буковини», тож із перших хвилин чернівчани взяли м’яч під свій контроль. На 20-ій хвилині небезпечного удару по воротах «Поділля» завдавав герой попереднього матчу у Вінниці Страшкевич. Та загалом перший тайм пройшов без гольових моментів з боку обох команд.

Друга 45-хвилинка у виконанні «жовто-чорних» відзначилась значно активнішою грою в атаці. На 54-ій хвилині після подачі капітана Сивки з лівого флангу м’яч опинився у ногах Боровця, той розстрілював ворота «Поділля» з-меж воротарського майданчика, однак врятував голкіпер хмельничан Чуваєв. На добиванні зіграв Нагорний, проте його потужний удар пройшов над перекладиною.

На 60-ій хвилині футболісти «Буковини» вибігли у швидку контратаку, яка ледь не закінчилась голом. Страшкевич протягнув м’яча лівим флангом, змістився в центр та пробив з-за меж штрафного майданчика – знову ефектний сейв голкіпера «Поділля». Усього через дві хвилини після навісу із правого флангу Орловського міг відкривати рахунок захисник чернівчан Матвєєнко. Проте йому не вдалось завдати акцентованого удару.

А на 65-ій хвилині небезпечний розіграш стандарту організували гості. Захисники «Буковини» дали пробити головою Задерецькому, та м’яч після його удару полетів вище воріт.

На 79-ій хвилині врятував «жовто-чорних» від пропущеного голу Фіяло. Після розіграшу штрафного хмельничан м’яч опинився у екс-гравця донецьких «Металурга» та «Шахтаря» Олександра Воловика, він впритул розстрілював ближній кут воріт чернівчан, проте голкіпер відмінно відреагував на цей постріл.

Заключні хвилини пройшли в жорсткій боротьбі, зокрема, через травму змушений був покинути поле капітан «Буковини» Сивка. А на 90-ій хвилині «жовто-чорні» заробили небезпечний штрафний біля воріт «Поділля». Подачу із правого флангу виконував Страшкевич, Палагнюк виграв боротьбу, проте головою пробив над «дев’яткою» воріт Чуваєва.

Арбітр додав до основного часу 5 хвилин, чернівецькі вболівальники «гнали» команду вперед, однак матч закінчився безгольовою нічиєю – 0:0.

По-перше, хочу подякувати нашим уболівальникам, які прийшли, підтримали, вели нас до перемоги, але трохи не вистачило. Проте по грі, хочу сказати, що готувалися дуже серйозно. Команда «Поділля» (Хмельницький) ставить перед собою задачу вийти до Першої ліги, команда зібрана із досвідчених футболістів, які пограли і у великий футбол. У нас – молоді, але ми добре підготувалися тактично, і зараз ми ведемо гру. І навіть із такими суперниками, як «Поділля», ми ведемо гру. Тому зараз ми показуємо, хто куди рухається. І я вважаю, що сьогодні була наша переможна гра, але трохи не вистачило у мікромоментах. Але дякуючи вболівальникам, наші хлопці завелись, вони цього чекали, вони чекали наших уболівальників, для них вони і грають. І вони показали хороший, змістовний футбол. Я дуже вдячний футболістам, вони реально сьогодні були молодці.
Завдяки нашим уболівальникам у нас була агресія, було бажання. Футболісти хотіли, щоб прийшли вболівальники, а вони прийшли і нам підтримали. Не знаю, скільки прийшло людей, але їх було чутно, і це наших футболістів спонукало бігти вперед. Навіть не було сил, але вони бігли. Нічого, далі будемо працювати і все буде гаразд, - зазначив головний тренер «Буковини» Степан Маковійчук.

«Буковина»-«Поділля» - 0:0

«Буковина»:Фіяло, Мосіюк (Гакман, 73), Матвєєнко, Орловський, Сивка (К) (Столяр, 81), Копитов, Нагорний, Боровець (Сахнюк, 90), Страшкевич, Рябий А. (Квасниця, 85), Палагнюк.

Запасні:Чернятинський, Мануїла, Раулюк, Рябий Д.

Головний тренер: Степан Маковійчук.

«Поділля»:Чуваєв, Воловик, Клименко, Морговський, Пріхна, Ліповуз, Нгамба, Шпікула (Романюк, 57), Задерецький (Сич, 80), Костенко (Галета, 67), Прильопа (Салбак, 73).

Запасні:Шухман, Корохов, Худік.

Головний тренер: Віталій Костишин.

Попередження:Копитов, 52, Сивка, 78 – Ліповуз, 31, Воловик (90+3)