Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

З буковинськими медсестрами обговорили питання вакцинації в умовах COVІD-19

Переривання графіку щеплень призведуть до ймовірності спалахів інфекцій або зростання захворювань
Для медсестер області експерти Департаменту охорони здоров’я ЧОДА з питань імунології Аліна Дашкевич, координатор групи експертів за фахом "Педіатрія” Оксана Знак та експерт ДОЗ із медсестринства Надія Лабанда провели семінар-практикум. Про це повідомляє medcv.gov.ua.
Його основною темою було питання планової вакцинації та вакцинації в умовах пандемії COVID-19.
 
Як зазначають фахівці, згідно із рекомендаціями ВООЗ, будь-які переривання рутинної імунізації (тобто, планової, відповідно до національного календаря щеплень) навіть на короткий період, призведуть до підвищення ймовірності спалахів вакцинокерованих інфекцій або зростання кількості випадків захворювань, яким можна запобігти шляхом вакцинації.

Про це наголосили медичним сестрам лікувально-профілактичних закладів області зокрема для посилення з їхнього боку просвітницької роботи з батьками.
 
"У пріоритеті є первинні вакцинальні комплекси: це вакцинація від кору, краснухи, поліомієліту, дифтерії, кашлюку та правця, особливо серед дітей першого року життя. Також наразі не забуваємо про сезонні захворювання, як ось, як грипп та ГРВІ. Тому раджу всім подбати про власне здоров’я та здоров’я своїх близьких і обов’язково зробити щеплення”, – каже експерт Департаменту охорони здоров’я ЧОДА із медсестринства Надія Лабанда.З буковинськими медсестрами обговорили питання вакцинації в умовах COVІD-19

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж