Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сергій Осачук вручив нагороди та відзнаки захисникам України


Буковинським військовим вручили почесні відзнаки

Почесні відзнаки та нагороди вручив захисникам України голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук. У вітальному слові він подякував усім оборонцям суверенності та незалежності нашої держави. Про це повідомляє Чернівецька ОДА.

– Дуже добре, що традиційне українське, козацьке свято Покрови набуло ще додаткового значення. Триває війна, і кожен з вас на своєму місці. У той час, коли держава потребувала допомоги, ви не похитнулися. Для нас дуже важливо у цей день вам ще раз подякувати. А у вашій особі і всім тим, із ким вам довелося виконувати священний для України обов’язок, – сказав Сергій Осачук.

Нагрудним знаком Ради національної безпеки і оборони України «Захиснику України» нагороджено учасника бойових дій, полковника Дмитра Данищука.

Почесні відзнаки обласної державної адміністрації «На славу Буковини» отримали:

Микола Гуцкал – командир 2-го десантно-штурмового відділення 1-ї десантно-штурмового роти військової частини А2582 (2014-2015 рр.), молодший сержант.
Сергій Дурдук – начальник відділення Військової служби правопорядку Хмельницького зонального відділу Військової служби правопорядку, підполковник. 
Олександр Крючко – водій 1 десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмового взводу 3 десантно-штурмового відділення військової частини А2582 (2014-2017 рр.), солдат.
Андрій Цісак – начальник відділу територіальної оборони Чернівецького обласного військового комісаріату, підполковник.
Олег Сорокатий – лікар-терапевт обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний госпіталь ветеранів війни».
Нагороди вручено за зразкову військову дисципліну, мужність і самовіддане служіння українському народові та з нагоди Дня  Захисника України.
Також почесну відзнаку обласної державної адміністрації «Вдячна Буковина» отримав історик та етнополітолог Іван Монолатій. Як наголосив Сергій Осачук, не можна захищати Україну, не знаючи її історії.
Крім того, у цей день керівник апарату Чернівецької ОДА Сергій Нежурбіда вручив матері Героя України Володимира Бузенка почесну відзнаку «На славу Буковини» посмертно.

Сергій Осачук вручив нагороди та відзнаки захисникам України

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно