Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині померли четверо людей із підтвердженим коронавірусом

Загальна кількість зареєстрованих летальних випадків від коронавірусу на Буковині – 405
За минулу добу у Чернівецькій області зафіксовано 6 летальних випадків. Про це повідомляє пресслжуба Чернівецької обласної державної адмінстрації.

▪️ Чернівчанин, 1948 р. н., із підозрою на коронавірус. У нього була двобічна пневмонія, а також ішемія та гіпертонія. Помер у міській лікарні №3.
▪️ Чоловік 1941 р. н., житель Чернівців, із підтвердженим COVID-19. Хворів на двобічну пневмонію. Мав також ішемію та серцеву недостатність. Помер у міській лікарні №3.
▪️ Жінка 1947 р. н., , жителька Новоселицького району, із підтвердженим коронавірусом. У неї була двобічна пневмонія, ішемічна хвороба серця та цукровий діабет. Померла у Новоселицькій ЦРЛ.
▪️ Чоловік 1953 р. н., із Хотинщини. COVID-19 у нього підтверджено. Мав двобічну пневмонію, ішемічну хворобу серця та стенокардію. Помер у Хотинській ЦРЛ.
▪️ Чоловік із Новоселицького району, 1938 р. н. Коронавірус у нього підтверджено. Хворів на тотальну двобічну пневмонію. Також у нього була шлунково-кишкова кровотеча, важка анемія та стенокардія. Помер у обласній лікарні.
▪️ Жінка 1976 р. н. із підозрою на COVID-19. У неї була важка двобічна пневмонія, цукровий діабет, опасистість та кардіоміопатія. Померла у обласній лікарні.

Загальна кількість зареєстрованих летальних випадків від коронавірусу на Буковині – 405.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж