Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Рішення про введення червоної зони у Чернівцях може зашкодити ситуації, а не покращити її, - Василь Продан

Секретар міськради розповів про те, які карантинні обмеження будуть запроваджувати у Чернівцях 
Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан вважає рішення Державної комісії з ТЕБ та НС про введення у Чернівцях червоної зони необґрунтованим, враховуючи що різкого збільшення кількості захворівших на Ковід у Чернівцях не спостерігається. На його думку, карантинні обмеження можуть лише зашкодити.
Ті обмеження, які будуть пропонуватися з понеділка, до прикладу, обмежити роботу магазинів, в тому числі продуктових, призведе до того, що знову люди, щоб закупити продукти, будуть створювати черги в магазинах. І тільки може зашкодити ситуації, а не покращити її. Відповідно, рішення, які буде приймати Державна комісія з ТЕБ та НС, ми будемо уважно розглядати. Рішення по карантинним обмеженням будуть прийматися або міською радою, або виконавчим комітетом, - розповів секретар міськради.
Також Василь Продан повідомив, що на сьогоднішній день школи не закриватимуть, хоча з понеділка планували відправити школярів на канікули. Але про це повідомлять додатково.
 
Загалом, рішення про введеня червоної зони Василь Продан вважає політично мотивованим і пов’язане з виборами.
Чітко бачу, що рішення і політично мотивоване і пов’язане з виборами і дещо центральна влада хоче нас залякати, для того, щоб на вибори прийшло менше людей. Я думаю, це точно нікого не залякає і не зупинить, і вибори відбудуться вчасно і чернівчани прийдуть і проголосують так, як вважають за правильне, - підсумував Василь Продан.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж