Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецькі школярі з понеділка підуть на канікули

Канікули триватимуть з 19 по 30 жовтня
Чернівецькі школи з понеділка, 19 жовтня, підуть на канікули, проте рішення будуть приймати безпосередньо керівники освітніх закладів. Про це в ефірі програми «Після новин» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів секретар Чернівецької міської ради Василь Продан.

Нагадаємо, що Міністерство освіти та науки рекомендувало запровадити канікули у школах через епідемію корона вірусу вже з 15 жовтня, але чернівецькі школи продовжили навчання.
 
Зараз же рішення обумовлене у тому числі виборами, адже більшість шкіл мають виборчі дільниці і вони вже розпочинають активну роботу.

Ми сьогодні, порадившись і з головним санітарним лікарем області, і з керівництвом управління освіти, прийняли рішення рекомендувати школам піти на канікули з понеділка 19 жовтня. Це пов‘язано в тому числі десь і з виборчим процесом, тому що всі школи мають дільниці. Багато людей туди ходять, бо йде підготовка до виборчого процесу. Це і члени виборчого процесу, і просто чернівчани, і виборці, які перевіряють чи є вони в списках. Відповідно, для того, щоб не було такого сильного контакту з людьми, які не мають великого відношення по суті до школи, з дітьми які навчаються, то ми рекомендували школам розпочати канікули з 19 числа. Але ми залишили школам право на власне рішення.  Вони можуть як очне залишити навчання, так і перевести на дистанційне. Хоча рекомендація, і моя як керівника міста і управління освіти - школи з 19 числа відправити на канікули до 30 жовтня, - наголосив Василь Продан

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж