Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині померли двоє людей із підтвердженим коронавірусом

Загальна кількість зареєстрованих летальних випадків від коронавірусу на Буковині – 407
За минулу добу у Чернівецькій області зафіксовано чотири летальних випадки. Про це інформує Чернівецька обласна державна адміністрація. 

Чоловік 1949 р. н., із Хотинщини. Мав підозру на COVID-19. Хворів на двобічну пневмонію, ішемію, серцеву недостатність. Помер у Хотинській ЦРЛ.

Жінка, жителька Сторожинецького району, 1958 р. н., із підтвердженим коронавірусом. Мала двобічну полісегментарну пневмонію, гіпертонію, ішемію, важкий цукровий діабет, тромбоемболію легеневої артерії. Померла у Сторожинецькій ЦРЛ.

Чоловік із підозрою на коронавірус, 1955 р. н., житель Заставнівського району. Хворів на важку двобічну пневмонію, гіпертонію, мав гостре порушення мозкового кровообігу, серцеву недостатність. Останні два тижні був підключений до апарату штучної вентиляції легень. Помер у Заставнівській ЦРЛ.

Чоловік із Кельменецького району, 1961 р. н. COVID-19 у нього підтверджено. Мав важку двобічну пневмонію, цукровий діабет, атеросклероз, ішемію, складну серцеву патологію. Помер у обласній лікарні.

Загальна кількість зареєстрованих летальних випадків від коронавірусу на Буковині – 407.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж