Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

250 тисяч гривень: на Буковині троє молодиків переплавляли по річці контрабанду цигарок

Всього вилучили 6,5 тисяч пачок сигарет
Перемістити через водний кордон 6,5 тисяч пачок сигарет марки «Ashima» намагалися вчора, 17 жовтня, троє мешканців буковинського прикордоння. Про це повідомили у прес-службі Чернівецького прикордонного загону.

Близько сімнадцятої години прикордонний наряд, який патрулював кордон, виявив за 100  метрів від держрубежу групу осіб, що подолала загороджувальний паркан. Про можливу, появу непроханих гостей прикордонний наряд відділення «Тарасівці» відділу прикордонної служби «Мамалига» знав завчасно, завдяки інформації офіцерів відділу внутрішньої та власної безпеки.

Трьох молодиків із ношами за спиною прикордонний наряд підпустив до берегової відмілини річки Прут, посередні якої й проходить кордон з Румунією. Однак, з появою охоронців кордону правопорушники покинули товар та вдалися до втечі.

Заходи з пошуку правопорушників тривають, відомо що їх сліди були втрачені на дорозі загального користування сполученням с. Тарасівці —Ванчиківці. Наданий час виставлено додаткові прикордонні наряди для перевірки транспортних засобів.

Увесь покинутий товар прикордонники доправили до прикордонного підрозділу, і незабаром перепадуть співробітникам Буковинської митниці. За попередньою оцінкою втрати пачкарів сягають близько 250 тисяч гривень.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж