Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Ми не маємо поки що завантаженості, - Наталія Гусак про розгорнення додаткових ліжок на Буковині

Деякі міські лікарні будуть повністю обслуговувати пацієнтів хворих на коронавірус
Сьогодні, 21 жовтня, на брифінгу Чернівецької обласної державної адміністрації про ситуацію із поширенням COVID-19 у Чернівецькій області заступниця голови ОДА Наталія Гусак розповіла про рівень завантаженості госпітальних баз. 
 
Наталія Гусак наголосила, що наразі проблем із перезавантаженістю немає. Проте, якщо в окремих лікарнях ліжка будуть заповнені на 70%, то в такому випадку будуть розширювати кількість ліжок саме на даній території.
 Наразі, ми поступово розгортаємо додаткові ліжка в Чернівецькій області. У нас уже 1286 ліжок і більше 700 пацієнтів знаходяться в госпітальних базах і хочу зазначити, що ми не маємо поки що завантаженості. Відповідно за весь цей період, який ми називаємо другою хвилею, більше ніж 60% всіх госпітальних баз, якщо ми беремо по сукупності ліжка. Але так само ми розуміємо, що в окремих лікарнях ми маємо ситуацію, коли ліжка заповнені вже більше 70%. В такому випадку в нас додатково здійснюються заходи щодо розширення ліжок саме на цій території, - заступниця голови облдержадміністрації.
Заступниця розповіла, що деякі міські лікарні будуть повністю обслуговувати пацієнтів хворих на коронавірус.
Було прийнято рішення, використовуючи новий наказ міністра охорони здоров’я, стосовно того щоб, наприклад, міська лікарня №1 абсолютно вся обслуговувала пацієнтів з Covid-19. Так само, міська лікарня №3 буде розширювати кількість ліжок, на який буде надаватися допомога пацієнтам хворим з Covid-19.
Також Наталія Гусак додала, що нині розширюють кількість місць в районах, де найбільша зайнятість. 
Частково розширюються ліжка в тих районах, де зайнятість є більшою, це Сокирянський, Кельменецький район, і ми сподіваємось, що ми не дійдемо до тієї ситуації, як вже є в окремих областях, коли наші колеги думають про те, як розгортати додаткові ліжка у не госпітальних базах, тобто, це стадіони, гуртожитки і все інше. Поки що ця ситуація є контрольованою.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж