Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Екзит-пол, анонсований Єдиною Альтернативою, проводять з порушеннями - відео

Опитування відбуваються з порушенням анонімності

Сьогодні разом з роботою виборчих дільниць розпочали працювати і інтерв’юери, які проводять екзит-поли опитуючи чернівчан. Однак виявилося, що екзит-поли проводяться з суттєвими порушеннями.

Зокрема компанія Info Sapiens проводить опитування без збереження анонімності. У працівників з бейджиками «Info Sapiens» немає скриньок, та анкет-опитувальників, а результати опитування фіксують самостійно на папірці.

Коли журналісти вирішили поцікавитись, як збирають інформацію працівники «Info Sapiens», жінка, яка проводила опитування комусь зателефонувала і сказала: «Алла, у мене тут неприятності. Інтерв’ю давати, ви ж мене не попередили».

Після цього обидві працівниці компанії «Info Sapiens» почали тікати від журналіста.

Як виявилося, Info Sapiens проводить екзит-пол на замовлення PGR Consulting Group LLC, яку очолює політтехнолог партії «Єдина Альтернатива» Руслан Рохов. Про це він повідомив на своїй сторінці в Фейсбук і зазначав, що ця компанія лідер на цьому ринку, і вже ввечері чернівчани зможуть побачити дуже точні дані опитувань.

Для того, щоб убезпечити виборців міста від спроб підтасувати результати підрахунку голосів, ми замовили незалежний екзит-пол у дослідницької кампанії Info Sapiens, яка є однією з лідерів на цьому ринку, - написав Руслан Рохов.

Однак враховуючи, що люди, які проводять екзит-пол, не змогли показати журналістам ні документів, ні пояснити, чому опитують з порушенням анонімності, точність даних викликає сумнів.

Також за словами керівника Інституту соціології Віталія Маковецького, порушення анонімності під час опитування і відповідно довільна інтерпретація його даних, може вплинути і викривити подальше волевиявлення людей.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж