Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Виборець має зрозуміти: він обирає управлінців, які повинні розбиратися у проблемах міста, - політолог

За попередніми результатами виборів Чернівецького міського голови у другий тур вийшли Віталій Михайлішин та Роман Клічук

Відстань між кандидатами є незначною, фактично однією із найменших серед обласних центрів, де буде проводитися другий тур. Тож зважаючи на це, у другому турі боротьба буде напруженою, розповів політолог Олексій Кандюк, коментуючи результати виборів мера у Чернівцях.

«Різниця у кількості голосів між кандидатами невелика, у нас немає великої переваги як у великих містах. Треба розуміти: коли кандидати виходять у другий тур з показниками 44 відсотки - це другий тур очевидно формальний, у нас буде точно не формальний, буде потужна боротьба», - переконаний Олексій Кандюк.

За словами політолога, кампанії лідерів мерських перегонів велися по різному. Якщо кампанія «Єдиної Альтернативи» була більш візуальною, то кампанія Михайлішина більш реальною.

Зважаючи на незначний відрив, той хто вийшов уперед в першому турі, не гарантовано переможе у другому турі. Оскільки з часом виборець може зрозуміти різницю між гарною картинкою та реальним розумінням процесів у керуванні містом.

«Виборець часто голосує за красиву картинку, ніж за самого кандидата. Як тільки виборець буде більш усвідомленим, його буде цікавити в першу чергу позиція кандидата, його обізнаність в питанні. Ми ж обираємо управлінців, і вони повинні розбиратись у тому, чим вони збираються займатись», - переконаний Олексій Кандюк.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж