Чернівецький Промінь логотип

Реклама
blago благо Чернівці Буковина

Чиновник управління освіти Сергій Колешня, який погорів на хабарі, таки отримав 6 років ув’язнення

Реклама
ЖК Uptown Будівельна компанія Ярко Ярковиця Чернівці Буковина

Апеляційний суд скасував виправдувальний вирок. Колешню взяли під варту в залі суду

Реклама

Нагадаємо, що Сергій Колешня, використовуючи своє службове становище, як особа, уповноважена на визначення переможця електронних торгів, вимагав 230 тисяч у директора будівельної фірми за сприяння у виграші ним тендеру на проведення будівельних і ремонтних робіт закладів освіти м.Чернівці. Під час отримання другої частини хабара його затримали на гарячому, іншу частину грошей знайшли в нього вдома. Проте Шевченківський суд визнав його не винним і виправдав.

Колегія суддів Чернівецького апеляційного суду скасувала виправдувальний вирок Шевченківського районного суду м.Чернівці начальнику групи централізованого господарського обслуговування управління освіти Чернівецької міської ради Сергію Колешні та ухвалила новий, яким визнала його винним в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди у великому розмірі, поєднаному з вимаганням» (ч.3 ст.368 КК України).

Суд призначив обвинуваченому покарання у виді 6 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного майна, окрім житла. Також цим вироком він позбавлений права протягом 3 років займати посади, пов’язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Підозрюваний свою вину не визнав, проте вона була повністю підтверджена доказами, дослідженими під час апеляційного розгляду справи.

Судом достовірно встановлено, що протягом грудня 2016 р. - березня 2017 р., Колешня, який очолював комісію з визначення переможців тендерів, оголошених через систему електронних торгів «ProZorro», у телефонних розмовах та під час особистих зустрічей примушував підприємця передати йому кошти в розмірі, що дорівнював 10% від загальної суми кошторисів по договорам, укладеним між управлінням освіти та приватною фірмою. Ці гроші він вимагав в якості обов’язкової умови для виграшу в конкурсах, оголошених управлінням освіти ЧМР, та за таке сприяння у подальших закупівлях.

У період з 06 по 24 листопада 2016 року, між управлінням освіти Чернівецької міської ради та приватним підприємством «Суперприз-1» було укладено 11 договорів про виконання будівельних і ремонтних робіт закладів освіти м. Чернівців, із визначенням договірної ціни по вказаних договорах, на загальну суму 2 мільйони 181 тисяча 990 гривень.

Обвинувачений чиновник міського управління освіти вимагав у керівника цього підприємства хабар 10% від загальної суми тендеру, а саме 230 тисяч гривень. Хабар чиновник отримував у власному автомобілі марки «Nissan X-Trail».

Слідство довело, що 15 березня 2017 року, після 18:00, поблизу місця своєї роботи за адресою вул. Героїв Майдану, 176 обвинувачений вказав сісти у свій автомобіль потерпілому керівнику будівельної фірми, де той передав першу частину хабара у розмірі 20 тисяч гривень. А вже наступного дня, близько 15:00 потерпілий у машині чиновника передав позначені спеціальною фарбою ще 30 тисяч гривень. Пізніше ці кошти виявили у квартирі обвинуваченого чиновника управління освіти. А під час обшуків автомобіля вилучили 18467 гривень, 1675 доларів США та 455 Євро.

Чиновник був взятий під варту у залі суду. Наступні 6 років він проведе у місцях позбавлення волі, - повідомляє пресслужба Чернівецького апеляційного суду.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
12:21
На Буковині пʼяний прикордонник влаштував стрілянину з автомата
12:08
У Чернівцях розпочинається ІІ етап конкурсу на посади директорів шкіл
11:54
Поблизу Красноїльська контрабандисти знову втекли від прикордонників
11:20
У Лівинцях ледь не згоріла вщент господарька будівля
10:32
Відомо, який радіаційний фон зафіксували сьогодні у Чернівцях, Новодністровську і Селятині
10:06
«Вільна країна – вільне кохання»: дві дівчини побралися у Львові перед оперним театром
09:28
Буковина прощається із двома захисниками, які загинули на війні з росіянами
09:06
Сьогодні, 8 червня, на Буковині очікується до 26° тепла
08:03
Від сьогодні у Чернівцях зменшать кількість тролейбусів та автобусів
21:01
На Буковині у понеділок прогнозують мінливу хмарність та до +26°
20:50
«Хотів почати все спочатку»: переселенець із Курахового ремонтує автівки у Чернівцях
19:50
У двох лікарнях Буковини безоплатно проводять стентування судин серця
18:14
Водій на вулиці Лесина у Чернівцях зніс кілька електроопор і втік
ВІДЕО
17:56
У Чернівецькій області лише три пляжі, на яких безпечно купатися
15:48
На Хотинській мотоцикліст зіткнувся з легковиком: є постраждалі
15:25
«Автобус раз на годину»: чернівчани обурені новим графіком маршруту №8
14:18
З 8 червня у Чернівцях змінять графіки руху тролейбусів і автобусів
13:51
Перекинуло на дах і відлетіло колесо: у Сторожинці водій легковика вилетів у кювет
ФОТО
12:10
Уночі у Годилові вогонь знищив Audi A4
11:22
На Пруті у Чернівцях очікують підвищення рівня води
10:55
Зафільмували момент падіння мосту з дітьми у селі Виженка
ВІДЕО
09:25
На Буковині обвалився міст із 30 дітьми: прокуратура відкрила провадження
19:27
В Україні пропонують посилити відповідальність пішоходів-порушників ПДР
18:58
Синоптики розповіли, якою буде погода на Буковині у неділю, 7 червня
17:37
У Чернівцях в парку Жовтневому запрацює літній кінотеатр
16:55
У Чернівцях зменшать кількість автобусів і тролейбусів на маршрутах
15:00
За добу на Буковині сталося дві пожежі, потерпілих немає
14:10
У Чернівцях через аварію без води залишилося понад 15 вулиць
13:16
Після скандалу з платною пісочницею мер Чернівців пообіцяв, що поруч облаштують безкоштовну
12:12
У найближчі кілька годин на Буковині очікується сильний дощ та гроза
11:23
Чернівчанину, який палицею забив до смерті знайомого, загрожує 10 років вʼязниці
10:07
"Місту потрібні кошти": мер пояснив, чому в Чернівцях більш ніж удвічі підняли тарифи на воду
09:34
Чернівці готуються до масштабного Петрівського ярмарку
08:55
Сьогодні на Буковині дощитиме, можливі грози
00:13
Вилучили 45 горщиків: судитимуть чернівчанина, який вирощував вдома коноплю
ВІДЕО
Усі новини