Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Глибоччині у Молодії відкрили нову амбулаторію сімейної медицини

Також для закладу придбали автомобіль Renault Duster У Молодії, що на Глибоччині, відкрили нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини, повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Медики та громада отримали зручне просторе приміщення, а також сучасне обладнання. У закладі є лабораторія та розгорнуто 7 ліжок денного стаціонару. Він також доступний для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення, має пандуси і спеціально обладнану туалетну кімнату.

Із початком роботи новозбудованого медичного закладу громаду привітав голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

У цей складний час епідемії дуже важливо мати доступ до якісної медицини. Сімейні лікарі – ваші перші порадники, які допоможуть попіклуватися про здоров’я. Тож важливо, аби їм було комфортно працювати, а пацієнтам – лікуватися. Нова амбулаторія якраз для цього і призначена, – сказав Сергій Осачук

.

Як розповіла директорка Глибоцького центру первинної медико-санітарної допомоги Марія Мельничук, старе приміщення амбулаторії у Молодії мало понад сто років. Воно було темним та холодним, без елементарних зручностей та водопостачання. У новій же будівлі подбали про комфорт і пацієнтів, і лікарів. Тут, зокрема, обладнали кімнату відпочинку для персоналу.

Приміщення гарне, світле, із новими меблями. У закладі працює лабораторія, тож можна здати аналіз крові, виміряти рівень цукру та холестерину, зробити дослідження на онкомаркери. Також тут є окрема кімната для щеплень, – каже Марія Мельничук.


У амбулаторії працюють два сімейних лікаря та п’ять медсестер. Вони надають допомогу більш як трьом тисячам мешканцям громади. Також 2020 року для закладу придбали автомобіль Renault Duster.

На Глибоччині у Молодії відкрили нову амбулаторію сімейної медицини

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж